Diğer / Rainmeter

Tarih05 Haziran 2017, 12:02
Yorumlar0 Yorum

Rainmeter Dersleri #3 - Özelleştirme

Rainmeter bizlere birçok alternatif sunduğu gibi tamamen nasıl istiyorsak öyle bir masaüstü deneyimini bizlere yaşatmayı hedefliyor. Temel bağlamda Rainmeter kullanımına aşina olduğumuza göre artık işi biraz daha kendi tarzımıza çekmeye başlayabiliriz :)

Tarih11 Mart 2017, 01:38
Yorumlar0 Yorum

Rainmeter Dersleri #2 - Arayüz

Rainmeter programının kurulumu tamamladıktan sonra ilk açılışta bizi Rainmeter'ın kendine has hazırladığı bir giriş konsepti karşılıyor. Bu konsept üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz gibi ekstra olarak arama motorları aracılığıyla ulaşacağınız farklı paketleri de kurabilirsiniz ki bu konuyu önceki dersimizde işlemiştik.

Tarih23 Şubat 2017, 20:36
Yorumlar0 Yorum

Rainmeter Dersleri #1 - Giriş

Merhabalar! Daha önce hiç Rainmeter adında bir programdan haberdar oldunuz mu? Eğer cevabınız hayır ise bugün burada ilk adımlarını attığımız bu programın kendine ait alt yapısı dahil olmak üzere bir çok dersine başlamış olacağız.

Hatırlatmak isterim ki Rainmeter programına dair Türkçe olarak pek fazla kaynak bulunmamaktadır. Bu dersler boyunca amacım bu program üzerinde Türkçe bir kaynak oluşturmak ve sizlerin faydalanmasına, güzel eklentiler çıkartmasına yardımcı olmaktır.