28 MAYIS 2017
PAZAR
12.16
Youtube
Youtube kanalım açıldı! Daha detaylı ve güncel konu anlatımları için takip etmeyi unutmayın.
2017 İftar ve Sahur Saatleri

Aklımda uzun zamandır varolan bu minik yapıyı da projelerim arasına katmak istedim. 2017 yılı İstanbul için iftar ve sahur vakitlerinin gösterildiği ve bir geri sayım sayacını da içeren mini projemiz yayında!

 

Nasıl Çalışır? Neler Bulunduruyor?

Uygulamada 1 ay boyunca iftar ve sahur saatleri net bir şekilde sıralanmış durumda. Tarih ve gün karşısında iftar ve sahur saati belirtilirken, yaklaşılan saate uygun olarak işaretleme gerçekleştiriliyor. Örneğin;

  • Tarih: 28 Mayıs 2017
  • Saat: 13.00

Bu bilgiler ışığında program üzerinde 28 Mayıs 2017 tarihi işaretleniyor ve iftar saati yanıp sönen bir alanda bizlere gösteriliyor.

Öte yandan üstte bir şerit halinde geri sayım sayacı bulunmaktadır. Bu sayaç yanıp sönen saat ile anlık olarak kalan saati göstermektedir.

Şehirler

Uygulama da şuan için yalnızca İstanbul yer almaktadır. Bu kategoride etkin olan ise uygulamaya gelecek geri dönüşlerdir. Eğer bulunduğunuz şehir için böyle bir alan istiyorsanız yorum alanından, Facebook üzerinden veya İletişim Sayfamızdan bana ulaşarak bu isteğinizi iletirseniz birkaç saat içerisinde istediğiniz şehri de uygulamaya ekleyeceğim.

Cihazım

Android cihazınızda (Chrome Uygulaması Üzerinden) yapmanız gereken işlemleri aşağıda anlatıyorum. 3 adımda uygulamayı cihazınıza basit bir şekilde Chrome üzerinden erişilebilir olarak kullanabilirsiniz (ki bunu öneriyorum).

Bu sayede uygulamanız artık cihazınızdan tek tıkla ulaşılabilir konumda olacaktır.

Uygulama

YORUMLAR 0
Bu konuya henüz kimse yorum yapmadı.
İlk yorumu sen yapmak ister misin?
YORUM BIRAK
Şuanda bu yoruma cevap yazıyorsunuz:
İptal Et