27 KASIM 2016
PAZAR
19.31
Youtube
Youtube kanalım açıldı! Daha detaylı ve güncel konu anlatımları için takip etmeyi unutmayın.
Merhaba Dünya

Bir klasiği bozmak olmaz diyerek "Merhaba Dünya" yazımız ile yeni bir serüvene atılıyoruz. Sonuç olarak web ile haşır neşir olmuş herkesin hayatında bir kez dahi olsa karşısına çıkan bu terimi hiçe saymak olmazdı. Geçtiğimiz zaman diliminde sürekli olarak aklımın bir köşesinde olmasına rağmen bir türlü gerekli zamanı ayıramamış olmam sebebi ile açamadığım kişisel sitemi nihayet açmış bulunuyorum.

 

Uzun yıllar sonunda yeniden blog işine kişisel blogum ile devam etmem beni ayrı mutlu etse de aslında bana oldukça iyi dönüşleri olacak bir hobiye "merhaba" diyorum. Blog tutmak konusunda her ne kadar fikirlerimin çok çabuk bir şekilde değiştiğini geçmişte gözlemlemiş olsam dahi bu bir kişisel blog ve ne olursa olsun buraya yararlı birçok makale girilecek gibi bir kural ile başlıyorum bu hobime. Hobim ile işimi bir arada götürmeye çabalarken sizlerle birlikte öğrenmeye devam etmeyi hedefliyorum.

Site içeriği hakkında kabaca bahsetmek gerekirse; Asıl uğraşım olan grafik&tasarım ile bunun yanında kodlama anlamında temel birçok konuya değinmeyi hedefliyorum. Karşıma çıkan tüm engelleri notlar halinde burada paylaşarak benimle aynı sorunları yaşayan diğer meslektaşlarıma yardımcı bir arşiv oluşturmak, kendi bilgilerimi tazelemek ve yeni bilgiler edinmek, benimle aynı fikre sahip diğer insanlarla iletişimimi daha kolay olarak yapabilmek adına bu siteyi açmış bulunuyorum. Umarım yakın gelecekte bu adımım hepimiz için hayırlı olur.

Başlayalım...

YORUMLAR 2
0
Mert Topuz
08 NİSAN 2017 - 23.29
@Şafak Çalışkan, elbette eklerim :) Çok teşekkür ederim düşüncen için :) Grafik&Tasarım asıl ilgilendiğim konu olmasına rağmen nedense sürekli çalışmakta olduğum şeyleri anlatmaktan bildiklerimi anlatmaya fırsat kalmıyor :) En kısa sürede o bölümlerde daha fazla içerik paylaşacağım :)
CEVAPLA
0
Şafak Çalışkan
08 NİSAN 2017 - 23.04
sol menüye ba yıl dım. kodlama ve grafik tasarım bölümlerine daha fazla içerik ekleyebilir misiniz?
CEVAPLA
YORUM BIRAK
Şuanda bu yoruma cevap yazıyorsunuz:
İptal Et