01 EYLÜL 2018
CUMARTESİ
12.10
Youtube
Youtube kanalım açıldı! Daha detaylı ve güncel konu anlatımları için takip etmeyi unutmayın.
Oyun Yaptık! Medieval Rush Google Play'de!

Merhaba arkadaşlar,

Bundan kısa süre önce üniversiteden 2 oyun geliştirici arkadaşımla birlikte bir şeyler yapmaya karar verdik. Kolları sıvadık ve öncesinde Bhor Games adını verdiğimiz bir grup oluşturduk (Resmi bir şey olmadığı için şimdilik sadece grup diyebiliyoruz sanırım). Bhor Games'i kurduktan sonra fikirlerimizi ortaya döktük ve içlerinden birini seçip tasarlamaya başladık.

Çok uzun bir süre olmamasına rağmen bize göre epey uzun zaman alan bir oyun oldu açıkçası Medieval Rush. Fakat sonucunda karşıma çıkan sonuç beni memnun etmedi desem yalan olur. Peki nedir bu Medieval Rush, biraz onu inceleyelim.

Medieval Rush

Basitçe; Medieval Rush, Orta Çağ kılıçları ile kalkanları parçalayarak ilerlediğimiz bir arcade mobil oyunu.

Google Play'deki Tanımıyla:

Medieval Rush'ın muhteşem orta çağ teması ile kendini orta çağda hançer sallarken bulacaksın. Kalkanları, birbirinden güzel hançerler ile paramparça et. 200'den fazla eşsiz seviye ile oynamaktan bıkmayacağın bir oyun. Kendine ne kadar güveniyorsun? 200'den fazla seviyeyi bitirebilir misin? Haydi dene ve gör!

  • 200'den fazla eşsiz seviye
  • 19 tane orta çağ ve fantastik hançer
  • Birbirinden güzel orta çağ kalkanları
  • Gece oynarken gözünüzü yormayacak gece modu ve daha fazlası..

Oyunla ilgili birkaç görseli buraya bırakıyorum ve sizlerden oyun hakkındaki görüşleriniz bana istediğiniz bir platform üzerinden gönderebileceğinizi hatırlatarak indirip deneyen herkese teşekkür ediyorum.

   

YORUMLAR 1
2
Gökhan Kara
09 KASIM 2018 - 18.31
Türkiye'den bu tarz oyun, girişim çıkması beni gerçekten çok mutlu ediyor. Tüketmek yerine üretmeyi tercih eden sizlere ben kendi adıma çok teşekkür ederim. Oyunu da en kısa sürede indirip deneyimleyeceğim. Başarılar..
CEVAPLA
1
Mert Topuz
11 KASIM 2018 - 15.02
Çok teşekkürler abi, değerlendirmelerinden sonra yorumunu bekliyor olacağım :) Yeni oyunumuzda inşaAllah kısa süre sonra buralardan da duyurulacak :)
YORUM BIRAK
Şuanda bu yoruma cevap yazıyorsunuz:
İptal Et