01 AĞUSTOS 2017
SALI
00.16
Youtube
Youtube kanalım açıldı! Daha detaylı ve güncel konu anlatımları için takip etmeyi unutmayın.
Back-End Geliştiriciliği Üzerine: Bora Kaşmer - Şadi Evren Şeker

Merhaba arkadaşlar. Yaz aylarının başlarında yaptığımız birkaç görüşme sonunda Şadi Evren Şeker hocamız ve Bilgehan Biricik ile birlikte Web Geliştiriciği üzerine bir takım röportajlar hazırlamaya karar verdik. Bu röportajımızda bizleri kırmayarak davetimizi geri çevirmeyen Bora Kaşmer ile gündem ve Back-End Geliştiriciliği üzerine konuştuk.

 

Röportajı Şadi Evren Şeker hocamızın Youtube kanalı için hazırladık. Youtube kanalımızın adı "Bilgisayar Kavramları" ve buraya tıklayarak daha fazla içeriğe de ulaşabilirsiniz. Şadi hocamız hakkında bilgi vermeme gerek yok diye tahmin ediyorum, hemen herkesin sektörde duyduğu isimlerden biridir :) Eğer kendisini tanımıyorsanız buraya tıklayarak kişisel sitesini ve buraya tıklayarak bilgisayar kavramlarını inceleyebilirsiniz.

Bora Kaşmer Kimdir?

Kendi web sitesinde, kendini .NET developer olarak tanımlayan Bora Kaşmer, İstanbul'da yaşamaktadır. Bu röportajın yapıldığı anda Netaş şirketinin Arge departmanında, Software Architect pozisyonunda çalışmaktadır. 2016 yılında Microsoft tarafından MVP ödülüne layık görülmüştür.

Kişisel Web Sitesi: borakasmer.com

Facebook: bora.kasmer

Twitter: coderbora

Linkedin: borakasmer

Röportaj Videomuz

BENZER YAZILAR
YORUMLAR 2
-2
Mert Topuz
02 AĞUSTOS 2017 - 08.32
@Can Bilmiş, teşekkürler hocam :) Bizde çalışmaya devam ediyoruz
CEVAPLA
-1
Can Bilmiş
02 AĞUSTOS 2017 - 00.33
Güzel bir röportaj olmuş, devamının gelmesi taraftarıyım, merakla takipteyim :) İyi çalışmalar
CEVAPLA
YORUM BIRAK
Şuanda bu yoruma cevap yazıyorsunuz:
İptal Et